Style Selector

Choose your color

Choose your Layout

Backgrounds for boxed

style2
Atatürk Caddesi 56/48 Maltepe

Maltepe İngilizce Kursu

Hızlı. Etkili. Kalıcı.

Yabancı Dil Eğitimi

Maltepe Yabancı Dil Kursu


YDS, Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) kararıyla Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM)  tarafından ilk olarak 7.04.2013 tarihinde uygulanmaya başlanan, nisan ve eylül ayları olmak üzere yılda iki kez gerçekleştirilen merkezi bir sınavdır.Bu sınav totalde 150dk sürmekte ve sorulan soru çeşitliliği 11 farklı dalda hazırlanmaktadır.
Bu sorular;
Kelime bilgisi – 6 soru
Gramer – 10 soru
Cloze test – 10 soru
Cümle tamamlama – 10 soru
İngilizce – Türkçe çeviri - 3 soru
Türkçe – İngilizce çeviri – 3 soru
Paragraf tamamlama – 4 soru
Anlam bütünlüğünü bozan cümle – 5 soru
Karşılıklı konuşmalar – 5 soru
Yakın anlamlı cümleler – 4 soru
Okuma parçaları 20 soru şeklindedir.

YDS sınavı geçerlilik süresi ise; ÖSYM Başkanlığı, Akademik kadrolara başvuruda bulunmak isteyen adaylar için YDS puanının süresiz geçerli olacağını ilan etmiştir. Ancak bu uygulama üniversiteden üniversiteye farklılık göstermektedir. Bu nedenle adayların başvuru yapacakları üniversitelerin ilgili duyurularını takip etmeleri gerekmektedir. Dil tazminatı için ise geçerlilik 5 yıl olarak tutulmuştur.

Biz English Edu Center ailesi olarak sizlerin YDS sınavına tam anlamı ile hazırlanmanızı sağlayacak olan birebir eğitim programını uygulamaktayız. Bu programla sadece siz ve konusunda uzmanlaşmış eğitmenlerimiz sizin eksik olduğunuz noktalara ağırlık vererek ilerlemekte bunun neticesinde grup eğitiminde yaşanabilecek olan zamanı efektif kullanamama durumu ortadan kalkmaktadır. Yine eğitmenlerimizin sizin için uygun gördüğü materyaller kurumumuz tarafından sağlanmakla birlikte ders saat ve günleri sizlerin müsait olduğu zaman dilimine göre organize edilmektedir.

Basma kalıp alışılageldik İngilizce öğretiminin dışında bir eğitimi tecrübe etmek ve YDS sınavından başarılı olmak için irtibata geçip sizlerin soru işaretlerini ortadan tamamı ile kaldırmak için hazırladığımız ücretsiz demo ders olanağımızdan yararlanabilirsinizLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacus metus, convallis ut leo nec, tincidunt eleifend justo. Ut felis orci, hendrerit a pulvinar et, gravida ac lorem. Sed vitae molestie sapien, at sollicitudin tortor, id vestibulum purus. Donec euismod accumsan felis, egestas lobortis velit tempor vitae.

Integer eget velit fermentum, dignissim odio non, bibendum velit. Suspendisse tristique, dui a molestie lobortis, est enim imperdiet augue, in ornare nunc mauris in lorem. Donec tortor felis, vulputate ut pulvinar ac, fringilla quis nisl. Cras laoreet iaculis quam, ut ultrices quam eleifend eget.

  • Awesome HTML Template

    Vivamus sodales nisi sed massa pretium, nec rutrum tortor lacinia. Nulla ultrices posuere

  • 55+ HTML Pages

    Vivamus sodales nisi sed massa pretium, nec rutrum tortor lacinia. Nulla ultrices posuere

  • Setup it in Minutes

    Vivamus sodales nisi sed massa pretium, nec rutrum tortor lacinia. Nulla ultrices posuere

seta