Style Selector

Choose your color

Choose your Layout

Backgrounds for boxed

style2
Atatürk Caddesi 56/48 Maltepe

Maltepe İngilizce Kursu

Hızlı. Etkili. Kalıcı.


PROFICIENCY PROGRAMI


Proficiency sınavı ülkemizde daha ziyade Hazırlık Atlama Sınavı olarak bilinmektedir. Bir çok özel üniversite ve devlet üniversitesinin bünyesinde yapılan bu sınavlar her üniversitenin kendine özgü sınav metoduyla uygulanmaktadır. Kurum olarak amacımız üniversite hazırlık atlama sınavına katılacak öğrencilerimize genel değil gireceği sınavla alakalı tam donanımlı hale getirmektir. Programımız birebir eğitim şeklinde olup öğrencimizin İngilizce bilgi düzeyine göre oluşturulmaktadır

PROFICIENCY SINAVINA HAZIRLIK KURSU SONUCUNDA ÖĞRENCİLERİN KAZANIMLARI NELERDİR?

Amacımız üniversitelerin sistemlerine uygun ve her üniversiteye özel eğitim programları ile öğrencilerimizi iyi şekilde bu sınava hazırlayarak ve hazırlık sınıfını geçirmektir.  Proficiency sınavına hazırlık eğitimine katılan öğrenci, üniversitesi’nde yapılan sınav da başarılı olurlarsa bölümüne yani fakülteye hazırlık okumadan geçme imkanı kazanır.

PROFICIENCY SINAVININ FORMATI NEDİR?

Proficiency sınavının belli bir formatı yoktur. Her üniversite kendi ihtiyaçları doğrultusunda sınavlar hazırlar. Kimi sınavlar çoğunluk olarak çoktan seçmeli sorulardan oluşurken, kimi sınavlar dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerileri üzerinde yoğunlaşır. Her üniversitenin kendine özel bir proficiency sınavı vardır.

KİMLER KATILMALI?

Üniversiteyi kazanan öğrencilerin, bölümlerinde okumaya başlamadan önce Proficiency sınavına girip, yeterli puan almaları gerekir. Proficiency kursuna katılacak adayların orta seviye ya da orta seviyeye yakın olmaları gerekir.  Ayrıca bu sınava dönem başında yapılan sınavda başarısız olup bir sene boyunca hazırlık okuduktan sonra yine final sınavında başarısız olan öğrenciler katılır.

PROFICIENCY SINAVI BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Proficiency sınavı için özel bir başvuru yapılmaz. Üniversiteler her öğretim yılı başında yeni gelen öğrencilerinin İngilizce seviyelerini ölçmek için bu sınavı uygularlar.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacus metus, convallis ut leo nec, tincidunt eleifend justo. Ut felis orci, hendrerit a pulvinar et, gravida ac lorem. Sed vitae molestie sapien, at sollicitudin tortor, id vestibulum purus. Donec euismod accumsan felis, egestas lobortis velit tempor vitae.

Integer eget velit fermentum, dignissim odio non, bibendum velit. Suspendisse tristique, dui a molestie lobortis, est enim imperdiet augue, in ornare nunc mauris in lorem. Donec tortor felis, vulputate ut pulvinar ac, fringilla quis nisl. Cras laoreet iaculis quam, ut ultrices quam eleifend eget.

  • Awesome HTML Template

    Vivamus sodales nisi sed massa pretium, nec rutrum tortor lacinia. Nulla ultrices posuere

  • 55+ HTML Pages

    Vivamus sodales nisi sed massa pretium, nec rutrum tortor lacinia. Nulla ultrices posuere

  • Setup it in Minutes

    Vivamus sodales nisi sed massa pretium, nec rutrum tortor lacinia. Nulla ultrices posuere

seta