Style Selector

Choose your color

Choose your Layout

Backgrounds for boxed

style2
(0216) 399 34 68
Atatürk Caddesi 56/48 Maltepe

Maltepe İngilizce Kursu

Hızlı. Etkili. Kalıcı.


Kurumsal İngilizce Eğitimi


Kurumumuzda sadece bireyler değil kurumsal olarakta eğitim hizmetimiz bulunmaktadır. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra eğitim programlarımız talepte bulunan kurumların isteği üzerine çalışma saatleri dikkate alınarak hazırlanmakta ve belirli bir saat dilimi olabileceği gibi esnek ders saatleri şeklinde de düzenlenebilmektedir.

Kurum bünyesinde bulunan ofis, saha çalışanlarının haricinde üst düzey yöneticilerede eğitim verilmekte olup isteğe bağlı 2 yada 3 kişilik gruplar oluşturulmaktadır. Katılımcıların İngilizce düzeyleri

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMI başlığında bahsettiğimiz demo ders ile belirlenmekte ve demo ders,talep eden kurumda da yapılabilmektedir. Eğitim sisteminin ilerleyişi detaylı bir şekilde raporlanmakta ve talep edildiği takdirde haftalık yada aylık olarak kuruma sunulmaktadır. İş dünyasında siz ve çalışanlarınızın etkili ve kullanabilecekleri bir dil eğitimi için demo ders randevusu alabilirsiniz.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacus metus, convallis ut leo nec, tincidunt eleifend justo. Ut felis orci, hendrerit a pulvinar et, gravida ac lorem. Sed vitae molestie sapien, at sollicitudin tortor, id vestibulum purus. Donec euismod accumsan felis, egestas lobortis velit tempor vitae.

Integer eget velit fermentum, dignissim odio non, bibendum velit. Suspendisse tristique, dui a molestie lobortis, est enim imperdiet augue, in ornare nunc mauris in lorem. Donec tortor felis, vulputate ut pulvinar ac, fringilla quis nisl. Cras laoreet iaculis quam, ut ultrices quam eleifend eget.

  • Awesome HTML Template

    Vivamus sodales nisi sed massa pretium, nec rutrum tortor lacinia. Nulla ultrices posuere

  • 55+ HTML Pages

    Vivamus sodales nisi sed massa pretium, nec rutrum tortor lacinia. Nulla ultrices posuere

  • Setup it in Minutes

    Vivamus sodales nisi sed massa pretium, nec rutrum tortor lacinia. Nulla ultrices posuere

seta