Style Selector

Choose your color

Choose your Layout

Backgrounds for boxed

style2
Atatürk Caddesi 56/48 Maltepe

BİZ KİMİZ?

Hakkımızdaki Herşey Bu Sayfada.

PLAN

Maltepe ingilizce kursu

DESIGN

Maltepe ingilizce kursu

DEPLOY

Maltepe ingilizce kursu

PROMOTE

English Education Center

English Education Center 2009 yılından bu yana yabancı dil eğitimi veren bir kurumdur. Anadolu yakası Maltepe ilçesinde tek şube olarak kurulan dil okulumuz kısa süre içerisinde kariyer edinmiş ve güven sağlamıştır.

English Education Center dil okulunun kuruluş amacı olarak, çağımızda sürekli yükselen eğitim seviyesi ve bilgi birikimi içerisinde yetişen çocuklarımıza, iş hayatında ve güncel yaşantımızdaki dil eğitimine duyulan ihtiyaç doğrultusunda dünyada ki küresel gelişimlere ayak uydurmak ve yabancı dil eğitimi konusunda dünya standartlarını yakalayarak yardımcı olmaktır.


English Education Center dil okulumuzda, Genel İngilizce Programları dışında TOEFL, IELTS, KPDS, ÜDS, LYS gibi sınavlara yönelik kurs programları yanında, ESP(English For Specific Purposes) İş İngilizcesi olarak, Finans, Hukuk, Tıp, Bilişim ve Teknolojileri, Denizcilik, Havacılık, Mühendislik gibi meslek alanlarında teknik ve pratik İngilizce ihtiyaçlarına yönelik gerekli olan eğitimi sağlamaktayız.


English Education Center dil okulumuzda, eğitim kadrosunu oluştururken, öğretmenlerimizin özellikle anadillerinin İngilizce olmasının yanında, Türk öğretmenlerimizinde yeterli tecrübeye ve eğitim donanımına sahip olmaları dikkat ettiğimiz önemli konulardandır. Eğitim kadromuzdaki öğretmenlerin eğitim süreci içerisindeki her türlü soruna ilişkin cevap vermek amacıyla rehberlik görevinide üstlenmektedirler.

Vizyonumuz

English Education Center dil okulu, profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmet ağırlıklı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir “Yabancı Dil Eğitimi” modelini benimsemektedir. Bu ilke ile en çok tercih edilen eğitim programında en kaliteli eğitimi sunarken dünyadaki gelişen eğitim teknik ve programlarınıda yakından takip ederek öğrencilerine sunmaktadır. 2009 yılından bu yana her geçen gün daha mükemmeli için çalışmaktadır.Misyonumuz

  • Öğrencileri birey olarak kabul edip çoklu zeka prensibinden yola çıkarak öğrenci odaklı bir eğitim vermek.
  • Eğitim boyunca müşteri memnuniyetini sunmak,
  • Deneyimli ve donanımlı personel ile çalışmayı ilke edinmek,
  • Eğitimde kalite standartlarını en üst seviyeye taşımak,
  • Kaliteli eğitimi, sosyal bilince dayalı ekonomik olarak sunmak,
  • Eğitim ortamını sıcak , samimi, öğrenci memnuniyeti odaklı, profesyonel bir ortamda yaratmak,
  • Harcanan zaman ve parayı en doğru şekilde öğrencilere geri kazandırmak.
  • Hedef olarak, dili kültürüyle beraber öğretmektir.
seta